zerówka 2024/2025r.

Szanowni Państwo,

     Od września 2024r. w naszym Przedszkolu w Raszynie powstanie grupa zerówkowa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu dalszych informacji.         

     Warto zaznaczyć, że podstawa programowa dla dzieci z zerówek jest taka sama dla wszystkich – niezależnie od tego, czy chodzą do przedszkola, czy do szkoły. Różny natomiast jest sposób jej realizacji. W przedszkolu program zajęć jest zdecydowanie bardziej urozmaicony. Dziecko realizujące program zerówki ma dostosowany szereg zajęć dodatkowych, jak wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi, zajęcia manualne przeplatane z zajęciami ruchowymi, które pozwalają rozwijać się maluchowi zgodnie z jego potrzebami. Codzienne zajęcia z języka angielskiego sprawiają, że dziecko ma stały kontakt z językiem obcym, więc idąc do pierwszej klasy będzie edukacyjnie wyprzedzać swoich rówieśników.

      W naszym przedszkolu codziennie odbywa się praca indywidualna, nauka matematyki, czytania i pisania. Nasza sala w przeciwieństwie do klas szkolnych są dostosowane do spędzania czasu w urozmaicony sposób: jest w nich miejsce na naukę, ale też i zabawę. Rodzicu jeśli zależy Ci na wszechstronnym rozwoju swojego dziecka i jak najlepszym przygotowaniu do edukacji szkolnej, to grupa „zerowa” w  Przedszkolu „Pociecha” będzie idealnym wyborem.

Call Now Button