O naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu tworzymy atmosferę radości i wzajemnego szacunku, uczymy dzieci zasad dobrego wychowania i poszanowania innych. Poprzez zabawę dzieci uczą się i rozwijają swoją wyobraźnię, dlatego chcemy aby zabawa była udziałem wszystkich dzieci. Pragniemy nauczyć nasze pociechy radzenia sobie w trudnych sytuacjach i rozwijać Ich wrodzone zdolności i talenty.

Zapewnienie i stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju fizycznego, intelektualnego społecznego i emocjonalnego dzieci to nasze priorytety.
Kadra Pedagogiczna to młode, wykształcone, ciepłe i kreatywne osoby, które zapewniają opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci.
Oferujemy szeroki wachlarz ciekawych zajęć dodatkowych, komfortowe warunki pobytu dzieci w małych grupach, przestronnych, widnych i dużych salach oraz piękny, zagospodarowany i bezpieczny ogród.

Posiadamy własny parking, na którym Rodzice bez problemu mogą zaparkować samochód i bezpiecznie odprowadzić swoją Pociechę do przedszkola.
Nasze przedszkole to miejsce kameralne i rodzinne, w którym panuje domowa i serdeczna atmosfera. To miejsce, gdzie każde dziecko czuje się jak w domu.