Pani Paula - wychowawca gr. słonecznej.

Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z edukacją włączającą, a także terapię pedagogiczną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Swoją przygodę pracy z dziećmi rozpoczęłam jeszcze podczas studiów.

Praca ta wymaga kreatywności dlatego też niezwykle ważne jest poszerzanie swoich umiejętności i  kwalifikacji. Ogromną radość sprawia mi, kiedy zaproponowane przeze mnie zabawy angażują dzieci i wywołują niepohamowaną radość i uśmiech. Uwielbiam obserwować Ich małe sukcesy, takie jak samodzielne założenie butów, ustawienie się w pary czy też zaśpiewanie piosenki. To wszystko motywuje mnie do dalszego zaskakiwania dzieci nowymi pomysłami.

Paulo Coelho napisał „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie”.  Obserwując dzieci doszłam do wniosku, że mogą pokazać nam również czym jest: wytrwałość, uważność i radość.