Pani Marta – wychowawca grupy tęczowej.

Od dawna wiedziałam, że moją przyszłość będę wiązać z edukacją. Wychowywałam się w rodzinie, w której było wielu nauczycieli. Kiedy przyszedł czas na wybór kierunku studiów zdecydowałam się na pedagogikę ze specjalnością plastyka. Naukę rozpoczęłam na Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Po uzyskaniu tytułu magistra, rozpoczęłam poszukiwania „swojego miejsca” na ziemi; wybór padł na Warszawę, a dokładniej na Raszyn. W 2011 rozpoczęłam pracę w Przedszkolu Pociecha. W tym samym czasie rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Pociecha okazała się moim drugim domem. Miła i ciepła atmosfera sprawia, że każdy kto tu przychodzi chce pozostać w tym miejscu jak najdłużej. Dzieci dają wielką radość, są chłonne i ciekawe życia. Jako nauczyciel tych młodych ludzi staram się dawać im od siebie jak najwięcej. Dlatego też często biorę udziały w kursach i szkoleniach, które umożliwiają mi przedstawiać dzieciom świat w jeszcze ciekawszy sposób.