Pani Marta – pomoc wychowawcy w grupie poziomkowej

W przedszkolu pracuje od września 2017 roku. Podjęłam tą pracę, ponieważ bardzo kocham dzieci. Jestem osobą wesołą i wrażliwą. Uważam, ze uśmiech ma cudowną moc, za pomocą której rozsiewamy wokół szczęście. Staram się, aby cechy charakteru, które w życiu są wartościowe przekazywać innym ludziom, a szczególnie dzieciom, gdyż te cechy, pomagają w budowaniu udanego i szczęśliwego życia. Starannie podchodzę do prac, które wykonuję. Uważam ze świadczy to o mnie, jakim jestem człowiekiem - jest moją wizytówką. Pomoc dzieciom jest dla mnie bardzo ważna w życiu. Aby stały się bardziej samodzielne i odpowiedzialne za siebie musza uświadomić sobie jakie uczucia przezywają: smutek, żal, radość, gniew. Staram się im w tym pomagać, aby je w sobie poznały, nazywały je, zaakceptowały lub zwalczały w sobie. Stosunek do tych małych istotek wiąże się u mnie z poczuciem odpowiedzialności za to, jakimi w przyszłości staną się ludźmi. Jestem osobą aktywną. Ruch dodaje mi energii, poprawia nastrój. Kocham przyrodę i uważam, ze świat jest fascynujący. W każdym dniu szukam czegoś pozytywnego i staram się wierzyć, ze kazdy dzień to nowy początek czegoś dobrego.