Pani Iwonka - wychowawca w grupie tęczowej.

"Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna zintegrowana z wczesnoszkolną oraz  studia podyplomowe w zakresie terapii pedagogicznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Doskonalę swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Z przedszkolem Pociecha jestem związana od początku jego istnienia tj. od 2009 roku, więc w pracy czuję się tak dobrze, jak w domu. Dzieje się tak za sprawą moich małych podopiecznych oraz całego personelu, z którym łączą mnie przyjacielskie kontakty. W wolnych chwilach lubię czytać książki, a także bawić się w dobrym towarzystwie. Źle znoszę poranne wstawanie, które rekompensuję sobie filiżanką dobrej, aromatycznej kawy. Moim ulubionym cytatem jest stwierdzenie Konfucjusza, iż „siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić”.