Pani Ewa - nauczycielka języka anigielskiego.

Ukończyłam filologie angielską o specjalności nauczycielskiej. Uczę języka angielskiego  od wielu lat, a z przedszkolem Pociecha jestem związana niemal od początku jego istnienia. Uczę młodzież i dorosłych ale właśnie praca z najmłodszymi pociechami sprawia mi najwięcej satysfakcji. To właśnie zajęcia z dziećmi pobudzają moją kreatywność - nic nie cieszy tak, jak pozytywne reakcje dzieci  na to, co dla nich przygotowuję.

Entuzjazm jaki budzi u dzieci nauka motywuje mnie do ciągłych poszukiwań nowych form, technik i środków i ich wykorzystaniu w nauce a właściwie w zabawie. Dlatego też mojej pracy przyświeca motto: "They think they are playing, while we know they are learning."   Nieodłącznym elementem moich zajęć są różnego rodzaju gry i zabawy, które nie tylko urozmaicają zajęcia ale również w interesujący i łatwy sposób umożliwiają dzieciom przyswajanie nowego słownictwa.