"Wykształcnie wyższe zdobywałam  w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie na kierunku Pedagogika kształciłam się o specjalizacji terapia  pedagogiczna i doradztwo zawodowe.  Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim o specjalizacji: pedagogika ogólna i wczesnoszkolna jednocześnie kończąc  studia podyplomowe UW : Early English Language Teaching. Karierę zawodową rozpoczęłam jako nauczyciel i lektor j. angielskiego w jednym z warszawskich przedszkoli. Będąc wychowawcą, na co dzień zauważałam objawy dysfunkcji integracji sensorycznej. Temat tak bardzo mnie zafascynował, że postanowiłam zająć się nim na poważnie . Tak zaczęła się moja przygoda z integracją sensoryczną. W chwili obecnej jestem certyfikowanym terapeutą Integracji Sensorycznej ( PSTIS ), przez ostatnie lata nabywałam doświadczenia w pracy z dziećmi z różnymi deficytami i rozwijałam się jako terapeuta.  Staram się  poszerzać swoją wiedzę podczas licznych szkoleń. Jestem pedagogiem i terapeutą z powołania, praca z dziećmi sprawia mi dużo radości, do każdego z nich podchodzę indywidualnie i z sercem. "