Pan Kuba - asystent nauczyciela w grupie słonecznej.

Nazywam się Kuba. W przedszkolu jestem asystentem naszych wspaniałych wychowawczyń, wspomagam je w codziennej realizacji działań wynikających z podstawy programowej. Jednak przede wszystkim towarzysze dzieciom w ich codziennej pracy i zabawach, dbając zwłaszcza o prawidłowy rozwój społeczno-emocjonalny. Staram się przekazać naszym podopiecznym wartości i wzorce zachowań prospołecznych, tak by w przyszłości wyrośli nie tylko na mądrych ale i dobrych ludzi, którzy bez przeszkód funkcjonują w społeczeństwie. Tak jak nasze przedszkolaki cały czas się uczę, by móc jeszcze lepiej spełniać swoje obowiązki. Obecnie studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, gdzie od strony teoretycznej przygotowuje się do pełnienia roli wychowawcy. Moja praca jest moją pasją dlatego z radością przychodzę do naszego przedszkola, w którym każdy dzień jest pełen uśmiechu i niespodzianek. Tu wszyscy, bez względu na wiek codziennie uczymy się czegoś nowego. Prywatnie jestem zapalonym kibicem piłki nożnej. W wolnych chwilach lubię gotować i eksperymentować w kuchni.