Zapisy

Zapraszamy do naszego domowego, kameralnego przedszkola. Nasze przedszkole to drugi dom dla Twojego dziecka !!!

Zapraszamy serdecznie.

Pierwszeństwo w przyjęciach do przedszkola ma rodzeństwo dzieci chodzących już do przedszkola.

Warunkiem przyjęcia dziecka jest wypełnienie karty zgłoszenia oraz podpisanie umowy o świadczeniu usług dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych.

W ramach czesnego oferujemy pięć nielimitowanych posiłków przygotowywanych w naszej kuchni oraz zapewniamy opiekę,

zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, opiekę psychologa,  spotkania z ciekawymi ludźmi-zawodami oraz:

• rytmika, prowadzona metodą Carla Orffa
  • język angielski codziennie,
  • szachy
  • taniec nowoczesny
  • zajęcia teatralne
  • gimnstyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy
  • gimanstyka ogólnorozowjowa z elemantmi karate
  • ceramika
  • spotkania z psychologiem 4 x w miesiącu
  • wycieczki

Zajecia dodatkowe- nieobowiązkowe poza czesnym to:

• balet
  • indywidualna terapia logopedyczna
  • język angielski zaawansowany
  • zajęcia z integracji sensorycznej

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez  wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

Nasze przedszkolaki wraz z nauczycielami przygotowują i  uczestniczą w uroczystościach takich jak:

• Dzień Mamy i Taty,
  • Dzień Babci i Dziadka,
  • Mikołaj,
  • Bal karnawałowy
  • Zakończenie roku szkolnego itp
  • Bierzemy udziały w konkursach i akcjach charytatwnych

Numer konta bankowego:

Karta zgłoszenia dziecka - pobierz!